O mnie

Witajcie na blogu barcelonaloty.pl!

Jestem Emil i jestem pasjonatem lotnictwa, samolotów, podróży, fotografii oraz Barcelony, Katalonii i tamtejszej kultury. Z tego względu stworzyłem ten blog, aby dzielić się z Wami moją pasją oraz wiedzą na temat tego wspaniałego miasta, jego okolic, zasad latania samolotem oraz wszelkimi kwestiami związanymi z podróżami samolotem do Barcelony.

Jestem zafascynowany samolotami od dziecka i zawsze marzyłem o tym, by zostać pilota. Po ukończeniu szkoły lotniczej spełniłem swoje marzenie i obecnie pracuję jako pilot w jednej z renomowanych linii lotniczych. Podróże samolotem to dla mnie nie tylko praca, ale także sposób na życie i sposób na poznawanie świata.

Barcelona to miasto, które od zawsze fascynowało mnie swoją kulturą, architekturą i wyjątkowym klimatem. Odwiedziłem je już wiele razy i za każdym razem odkrywam w nim coś nowego. Na moim blogu znajdziecie wiele przydatnych informacji na temat tego, co warto zobaczyć w Barcelonie, jakie atrakcje czekają na turystów oraz jakie zasady obowiązują podczas latania samolotem do tego miasta.

Ponadto, na moim blogu znajdziecie także wiele ciekawych zdjęć z moich podróży oraz poradników dotyczących fotografowania z lotu ptaka i uchwycenia w kadrze wspaniałych widoków z góry.

Zapraszam Was do śledzenia mojego bloga i mam nadzieję, że moje wpisy przybliżą Wam piękno Barcelony i zachęcą do odwiedzenia tego wspaniałego miasta.

Pozdrawiam, Emil